Ventus Radom
Elektryka to nasza pasja
Pozytywna ENERGIA
od ponad 30 lat

Firma VENTUS Berdzik Parzelski istnieje na rynku od 1988 roku. Jesteśmy najstarszą firmą tego typu na rynku lokalnym.

Zobacz naszą ofertę

O nas

Firma VENTUS Berdzik Parzelski istnieje na rynku od 1988 roku. Jesteśmy najstarszą firmą tego typu na rynku lokalnym, charakteryzujemy się doświadczeniem oraz rzetelną realizacją naszych zadań. Świadczymy usługi w zakresie prac elektroenergetycznych, zaczynając od projektowania po pełny zakres wykonywanych prac w ramach wykonawstwa. Projektujemy i wykonujemy prace na liniach nn oraz SN,  stacje transformatorowe, rozdzielnie elektryczne SN, przyłącza nn, instalacje przemysłowe oraz oświetlenia uliczne. Cały czas rozwijamy nasze kwalifikacje i możliwości, czego przykładem jest nasza oferta w zakresie instalacji fotowoltaicznych oraz instalacji inteligentnych w oparciu o systemy KNX/BMS.

W trakcie kilkudziesięcioletniej działalności, nasza firma zdobyła wysoką pozycję lidera wśród wykonawców budownictwa energetycznego w regionie radomskim. Pozycję tą osiągnęliśmy realizując wiele prestiżowych inwestycji. Przez ten czas wybudowaliśmy ponad 1000 stacji transformatorowych, kilkanaście tysięcy złączy SN/nn, rozdzielni elektrycznych, kilkadziesiąt tysięcy przyłączy nn oraz ułożyliśmy kilkaset tysięcy kilometrów linii kablowych oraz linii napowietrznych. Naszymi klientami są m.in. PGE Dystrybucja S.A., lokalne samorządy, prywatni inwestorzy, klienci indywidualni, czego potwierdzeniem są liczne referencje.

Nasza kadra inżynieryjno-techniczna posiada niezbędną wiedzę oraz uprawnienia zgodne z prawem budowlanym do sprawowania samodzielnych funkcji w budownictwie oraz w sektorze elektroenergetycznym. Posiadamy  zaświadczenia kwalifikacyjne SEP w zakresie kierownictwa, dozoru i eksploatacji urządzeń i instalacji energetycznych do 30 kV oraz prac kontrolno-pomiarowych, uprawnienia budowlane i zaświadczenia PIP w zakresie bhp i ppoż. dla kadry inżynieryjno-technicznej i administracji. Zatrudnieni brygadziści i pracownicy aktualizują niezbędne uprawnienia w zakresie wykonywanych robót. Naszą misją jest ciągły rozwój i udoskonalanie świadczonych usług wraz z rozwojem technologii.

Wieloletnia tradycja nieprzerwanej działalności firmy związanej ze świadczeniem usług, a także poziom kwalifikacji, wielkie zaangażowanie w pracę jest gwarancją wysokiej jakości usług wykonywanych prac przez firmę VENTUS, czego dowodem jest  wielu zadowolonych klientów, którzy są naszą najlepszą rekomendacją
i powodem do dumy.

VENTUS Berdzik Parzelski Sp.J. zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą oraz służy profesjonalna radą.

o nas, Ventus, Radom - zdjecie nr: 1
o nas, Ventus, Radom - zdjecie nr: 2
o nas, Ventus, Radom - zdjecie nr: 3
Oferta
Zapraszamy do zapoznania
się z naszą ofertą
Posiadamy własny dział projektowania. Zatrudniamy w nim osoby z pełnymi uprawnieniami oraz kompetencjami.
Zobacz więcej

Nasza oferta w ramach wykonawstwa to bardzo szeroki wachlarz usług w branżach elektroenergetyki i telekomunikacji.

Zobacz więcej

Zapotrzebowanie na odnawialne źródło energii jest ogromne i z roku na rok rośnie. Inwestując w systemy fotowoltaiczne, inwestujemy w najnowocześniejszą i najprężniej rozwijającą się technologię odnawialnych źródeł energii.

Zobacz więcej

Projektujemy i realizujemy instalacje inteligentne z wykorzystaniem systemów KNX oraz BMS. Są to systemy do zarządzania energią, które można wykorzystać w rozwiązaniach indywidulanych oraz przemysłowych.

Zobacz więcej
Kontakt z nami
ul. Marii Fołtyn 2, 26-600 Radom
Masz pytania zadwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwosci.