Ventus Radom
Elektryka to nasza pasja
Pozytywna ENERGIA
od ponad 30 lat

Firma VENTUS Berdzik Parzelski istnieje na rynku od 1988 roku. Jesteśmy najstarszą firmą tego typu na rynku lokalnym.

Zobacz naszą ofertę

Fotowoltaika

Zapotrzebowanie na odnawialne źródło energii jest ogromne i z roku na rok rośnie. Inwestując w systemy fotowoltaiczne, inwestujemy w najnowocześniejszą i najprężniej rozwijającą się technologię odnawialnych źródeł energii, która jest bezpieczna dla środowiska oraz pozwala uniezależnić się od  rosnących cen energii elektrycznej. Bez względu na to czy prowadzisz firmę, jesteś osobą fizyczną lub rolnikiem, codziennie korzystasz z wielu urządzeń, do których funkcjonowania jest niezbędna energia elektryczna. Zakładając fotowoltaikę możesz zacząć produkować w 100% czystą energię na własny użytek, dodatkowo na tym zarabiając.

Jako firma, projektujemy, wyceniamy i instalujemy instalacje fotowoltaiczne w oparciu o sprawdzony i niezawodny sprzęt. Współpracujemy z największymi producentami sprzętu fotowoltaicznego w Europie. Wykonujemy zarówno mikroinstalacje dla Klientów indywidulanych oraz instalacje przemysłowe, naziemne i dachowe oraz farmy fotowoltaiczne.

Niezawodność działania instalacji jest priorytetem przy projekcie każdej instalacji. Wiedząc, że fotowoltaika staje się coraz popularniejsza, w trosce o naszych klientów postawiliśmy głównie na wysokiej jakości komponenty. Wieloletnie doświadczenie, zdobyte w pracy z instalacjami pozwoliło nam zbudować ofertę sprzętową, której jakość potwierdzają nasi klienci.

Dzięki zastosowanym w instalacji wysokiej jakości panelom fotowoltaicznym oraz falownikom uzyskujemy optymalne wartości produkcji energii. Łącząc technologię, mamy pewność że instalacje i moduły fotowoltaiczne naszych klientów wykorzystują maksymalny potencjał słońca do produkcji energii elektrycznej.

 - zdjecie nr: 1
 - zdjecie nr: 2
Oferta
Zapraszamy do zapoznania
się z naszą ofertą
Posiadamy własny dział projektowania. Zatrudniamy w nim osoby z pełnymi uprawnieniami oraz kompetencjami.
Zobacz więcej

Nasza oferta w ramach wykonawstwa to bardzo szeroki wachlarz usług w branżach elektroenergetyki i telekomunikacji.

Zobacz więcej

Zapotrzebowanie na odnawialne źródło energii jest ogromne i z roku na rok rośnie. Inwestując w systemy fotowoltaiczne, inwestujemy w najnowocześniejszą i najprężniej rozwijającą się technologię odnawialnych źródeł energii.

Zobacz więcej

Projektujemy i realizujemy instalacje inteligentne z wykorzystaniem systemów KNX oraz BMS. Są to systemy do zarządzania energią, które można wykorzystać w rozwiązaniach indywidulanych oraz przemysłowych.

Zobacz więcej
Kontakt z nami
ul. Marii Fołtyn 2, 26-600 Radom
Masz pytania zadwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwosci.