Ventus Radom
Elektryka to nasza pasja
Pozytywna ENERGIA
od ponad 30 lat

Firma VENTUS Berdzik Parzelski istnieje na rynku od 1988 roku. Jesteśmy najstarszą firmą tego typu na rynku lokalnym.

Zobacz naszą ofertę

Instalacje inteligentne KNX/BMS

Projektujemy i realizujemy instalacje inteligentne z wykorzystaniem systemów KNX oraz BMS. Są to systemy do zarządzania energią, które można wykorzystać w rozwiązaniach indywidulanych oraz przemysłowych. W oparciu o nasze rozwiązania można stworzyć np. dom pasywne sterowane za pomocą np. smartphona lub tabletu. Współpracujemy z renomowanymi firmami o międzynarodowym prestiżu i dzięki ich urządzeniom możemy tworzyć dowolne scenariusze zarządzania energią w domu. Możemy zarządzać światłem, roletami, ogrzewaniem, klimatyzacją, wentylacją, dźwiękiem, obrazem czy też systemem bezpieczeństwa. Nasza oferta ma zastosowanie w budownictwie indywidulanym, ale również doskonale się sprawdza w biurach oraz halach. Użycie systemów inteligentnych pozwala na oszczędzanie czasu, a przede wszystkim energii i pozwala na podniesienie standardu życia i pracy w środowisku domowym lub w pracy. W zależności od możliwości technicznych proponujemy wykonywanie prac z wykorzystaniem tradycyjnych instalacji lub instalacji bezprzewodowych z wykorzystaniem technologii WIFI lub Bluetooth.

Projektujemy oraz kompleksowo wykonujemy daną instalację. Tworzymy odpowiednie scenariusze w porozumieniu z Klientem a następnie szkolimy z obsługi systemu. Dajemy Klientowi uczucie, że mieszkanie lub praca w domu z instalacją inteligentną jest niesamowitym doświadczeniem oraz ułatwieniem.

Nasza kadra pracownicza ma odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w tym zakresie. Posiadamy międzynarodową licencję do programowania i wykonywania prac w ramach systemu KNX.

 - zdjecie nr: 1
 - zdjecie nr: 2
Oferta
Zapraszamy do zapoznania
się z naszą ofertą
Posiadamy własny dział projektowania. Zatrudniamy w nim osoby z pełnymi uprawnieniami oraz kompetencjami.
Zobacz więcej

Nasza oferta w ramach wykonawstwa to bardzo szeroki wachlarz usług w branżach elektroenergetyki i telekomunikacji.

Zobacz więcej

Zapotrzebowanie na odnawialne źródło energii jest ogromne i z roku na rok rośnie. Inwestując w systemy fotowoltaiczne, inwestujemy w najnowocześniejszą i najprężniej rozwijającą się technologię odnawialnych źródeł energii.

Zobacz więcej

Projektujemy i realizujemy instalacje inteligentne z wykorzystaniem systemów KNX oraz BMS. Są to systemy do zarządzania energią, które można wykorzystać w rozwiązaniach indywidulanych oraz przemysłowych.

Zobacz więcej
Kontakt z nami
ul. Marii Fołtyn 2, 26-600 Radom
Masz pytania zadwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwosci.